Homer Kampanyalar

Sağlıkçılarımız Yolda Kalmasın

Sağlıkçılarımız Yolda Kalmasın
09 Nisan

Değerli sağlık hizmetleri personeli;

Tüm dünyada çok zor geçen bu günlerde, ülkemiz için cansiparane şekilde çalışmaktasınız. Biz de HOMER ailesi olarak Genel Merkezimiz ve servislerimiz ile birlikte kendi uzmanlık alanımızda sizler için aşağıdaki hizmetleri vermeye karar verdik.

HOMER olarak 17 yıldır Türkiye’de önemli kurumlarının araçları için onarım ve onarım yönetimi yapıyoruz, şimdi bu uzmanlığımızı tüm sağlık personeliyle paylaşıyoruz.

Bize mobil uygulamamızdan veya çağrı merkezimizden ulaştığınız takdirde:

 • Aracınızda yaşamakta olduğunuz herhangi bir sorun için ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.
 • Aracınızın arızalanması, hasarlanması veya bakım ihtiyacı halinde; önce genel merkez teknik personelimiz sizinle görüşür. Araç yanında giderilebilecek bir arıza varsa, servisimiz hemen aracınızın yanına gelir ve yola devam etmenizi sağlar. Eğer yolculuk halindeyseniz ve yol kenarında onarım yapılamayacak ise; bir personelimiz sizi gideceğiniz yere bırakır ve aynı zamanda Genel Merkezimiz, onarımının yapılması için aracınızın istediğiniz servise çekilmesini yine size çekim ücreti ödemesi yaptırmadan organize eder.
 • Eğer aracınız evinizde veya iş yerinizde bulunuyor ise yine çekim işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.
 • Verilecek olan ücretsiz hizmetlerin içerisine; yol kenarında yapılacak olan onarım ve eğer onarım yol kenarında yapılamıyor  ise aracın dilediğiniz servis noktasına çekilmesi dahildir ve gideceğiniz yere ulaşımınız HOMER tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır. (Yola devamınız ücretsiz olarak sağlanmış olur.).
 • Aracınız için gerekli herhangi bir yedek parça ihtiyacı varsa, parça bilgileri tüm alternatifleri ve alınabilecek en iyi fiyat teklifiyle, hiçbir kâr eklenmeden sizinle paylaşılır. Talep etmeniz halinde alış fiyatından temin etmeniz sağlanır.
 • Onarımın servislerimizde yapılmasını talep etmeniz halinde olabilecek en düşük ücret ile onarımınızın yapılması sağlanır.
  • Tüm tespit ve ücretlendirme işlemleri HOMER Genel Merkez tarafından yapılır  ücretlendirme  Türkiye genelinde standarttır ve onayınıza sunulur. Ücretlendirme sağlık personeline özel olarak normal ücretlerin çok altında olacaktır.
  • Onaylamanız halinde onarım, aracın bulunduğu servisimizde yapılacaktır.
  • Onarım sonrası GARANTİ BELGEMİZ (Detaylı onarım bilgilerini de içerir)  cep telefonunuza gönderilecektir. Yapılacak olan onarım, HOMER Genel Merkez garantisi altında olacaktır.

Eğer siz de bir sağlık personeliyseniz, mobil uygulamamızı indirerek HOMER’in dijital dünyasına bağlanın ve en zor anınızda tek bir tuşla size ulaşalım. 

“Siz bizimle ilgilenmeye devam edin, biz otomobilinizle ilgileniriz.”

                        Genel Merkez Müşteri Hizmetleri: 0 850 433 02 20

                        Mobil Uygulama (App. Store ve Google Play): HOMER SERVİSLER

SAYGILARIMIZLA

HOMER Autoservice

Genel Müdürlük

© Homer Auto Service 2019. Tüm Hakları Saklıdır

Homer Lastik Yönetim ve Saklama Hizmetleri HLD Yedek Parça Tedarik Lemma Systems